آموزش ماساژ، ماساژ درمانی

درباره آموزش ماساژ، ماساژ درمانی

CD آموزش ماساژ شامل مجموعه اصول درمان درد عضلات، ماساژ دادن، درمان بیماری با فشار دادن نقاط خاصی از بدن، آشنایی با نقاط متناظر با بیماریهای مختلف مانند آرتروز، خستگی، سرگیجه، درد زانو و … به زبان فارسی و قابل استفاده در کامپیوتر و VCDاست.
مجموعه اصول درمان دردعضلات بوسیله ماساژ، رفع خستگی و درمان بیماری های از طریق ماساژ با فشار نقاط خاصی از بدن با آموزش تکنیکهای ژاپنی و تایلندی شیاتسو، شیاتسو به عنوان یکی از ماساژهای معروف به شمار می رود که تمام مزایای آن از طریق علمی به اثبات رسیده اند.

آموزش ماساژ شیاتسو در آموزش علمی ماساژ (ماساژ درمانی)-Learning Massage

آموزش ماساژ, خرید آموزش ماساژ, خرید ماساژ درمانی, خرید آموزش ماساژ درمانی, خرید CD ماساژ, خرید CD آموزش ماساژ, خرید dvd آموزش ماساژ, خرید یادگیری ماساژ, آموزش ماساژ صورت, خرید سی دی ماساژ صورت, فروش cd آموزش ماساژ, فروش سی دی آموزش ماساژ, ماساژ, ماساژ درمانی, ماساژ صورت, ماساژ ژاپنی

آموزش ماساژ، ماساژ درمانی

کامل ترین مجموعه آموزش ماساژ به سبک درمانگران شرقی (شیاتسو و یوگا تای) برای تسکین درد و رفع خستگی و تناسب اندام و سالم سازی بخش های بیمار درون بدن بر اساس اعمال فشار با دست و آرنج و زانو به نقاط و مفاصل خاصی از بدن انسان و استفاده از حرکت اهرمی و چرخشی مفاصل برای شکستن قولنج و آزاد سازی انرژی محبوس در درون بدن ، در یک مجموعه شامل یک عدد سی دی قابل استفاده برای تمام اعضای خانواده به بازار عرضه می شود.
با کمک CD آموزش ماساژ شما می توانید در مواقعی که به دکتر دسترسی نیست فقط با ماساژ و مالش نقاط خاصی از بدن فرد بیمار(بر اساس علم شیاتسو) دردهای موضعی و داخلی او را تسکین داده و حتی درمان عضو داخلی را تسریع نمائید.

آموزش ماساژ, خرید آموزش ماساژ, خرید ماساژ درمانی, خرید آموزش ماساژ درمانی, خرید CD ماساژ, خرید CD آموزش ماساژ, خرید dvd آموزش ماساژ, خرید یادگیری ماساژ, آموزش ماساژ صورت, خرید سی دی ماساژ صورت, فروش cd آموزش ماساژ, فروش سی دی آموزش ماساژ, ماساژ, ماساژ درمانی, ماساژ صورت, ماساژ ژاپنی

درباره شیاتسوی ژاپنی یا تای یوگا

شیاتسو ژاپنی که در تایلند به نام تای یوگا نامیده می شود، بر اساس دیدگاه انرژی درمانی طب شرقی توسط درمانگران باستانی خاور دور ابداع شده است و در حال حاضر به عنوان یک روش تسکین ورفع خستگی و حتی شاداب سازی و جوان سازی جسم و روح در بسیاری از خانواده های شرقی و حتی غربی مورد استفاده قرار می گیرد.
مهم ترین ویژگی CD آموزش ماساژ مفید بودن و قابل استفاده بودن آن در بسیاری از موارد است. بخصوص وقتی عضوی از خانواده به دلیل سکته یا کهولت یا تصادف قادر به حرکت نیست و نیاز به فیزیولوژی و تمرینات حرکتی دارد، شما با استفاده از تکنیک های ماساژ با فشار انگشت و آرنج و زانو می توانید به عنوان مکمل فیزیوتراپ دوره درمان را بسیارکوتاه سازید و اعضای آسیب دیده و از کار افتاده را مجددا احیا نمائید. حتی درمانگران شیاتسو قادرند بسیاری از بیماری های اعضای درونی بدن مانند کلیه، کبد، مثانه، قلب و حتی بیماری های روانی مانند اضطراب و افسردگی و دلشوری و امثالهم را برطرف سازند.
نقاط و مواضعی که درمانگران شیاتسو برای ماساژ انتخاب می کنند دقیقا همان نقاطی هستند که پزشکان طب سوزنی به آن نقاط سوزن می زنند و نکته اینجاست که در ماساژ درمانی سبک شیاتسو یا تای، از فشار انگشتان دست و آرنج و وزن خود بیمار برای تحریک کانال های انرژی داخل بدن و جاری سازی انرژی جوانی استفاده می شود.
کسانی که یک دوره کامل ماساژ شیاتسو و تای یوگا را طی می کنند آنقدر راحت و آسوده می شوند که برای تکرار ماساژ حاضر به پرداخت هر هزینه ای هستند. به همین دلیل ماساژورهای متخصص در علم شیاتسو و تای یوگا در کشورهای خاور دور از حقوق بسیار بالایی برخوردارند و کلینیک ها ی خاصی را برای این امر برپا ساخته اند.
در کشور ما با توجه به فرهنگ بومی اسلامی و ایرانی ، این نوع ماساژ به شکلی تغییر یافته در گذشته در حمام های عمومی و خاص مردان صورت می گرفته و با وجود تاثیر درمانی و روانی آن کم کم منسوخ شده است. البته در گوشه و کنار شهرها و روستاها بسیارند تعداد کسانی که با کمک این روش اقدام به مالش و درمان بسیاری از بیماری ها (از جمله واریس و سیاتیک و امثالهم) می کنند. همه این افراد به شکلی تجربی از شیوه های شیاتسو و تای یوگا کمک می گیرند و شما اکنون با CD آموزش ماساژ می توانید در منزل خود با تمام تکنیک های ماساژ آشنا و با کمک اعضای خانواده آن را روی بیماران و حتی افراد سالم فامیل اجرا کنید. دست های شما با تسلط به نقاط ماساژ و شکل ماساژ حالتی شفاگر و درمان بخش پیدا خواهد کرد و بسیاری از خستگی ها و کوفتگی های خانوادگی با این مجموعه توسط خود شما درمان خواهد شد.
برای آشنایی با شیوه درمان با استفاده از ماساژ و مشاهده تصاویری از نحوه ماساژ درمانی شیاتسو کافی است در موتور جستجویی مانند گوگل تصاویر مربوط به شیاتسو را جستجو کنید و از تنوع و تعدد سایت های اطلاع رسانی در خصوص این علم پزشکی باستانی مشرق زمین حیرت زده شوید. در “CD آموزش علمی ماساژ (ماساژ درمانی)-Learning Massage” شما یک دوره کامل ماساژ تای یوگا و شیاتسو را به صورت CD در اختیار دارید.

آموزش ماساژ, خرید آموزش ماساژ, خرید ماساژ درمانی, خرید آموزش ماساژ درمانی, خرید CD ماساژ, خرید CD آموزش ماساژ, خرید dvd آموزش ماساژ, خرید یادگیری ماساژ, آموزش ماساژ صورت, خرید سی دی ماساژ صورت, فروش cd آموزش ماساژ, فروش سی دی آموزش ماساژ, ماساژ, ماساژ درمانی, ماساژ صورت, ماساژ ژاپنی

آموزش ماساژ، ماساژ درمانی

با CD آموزش ماساژ از این به بعد فرزندان به جای فقط لگد کردن پشت پدر می توانند با تکنیک های خاصی چنان او را ماساژ دهند که تمام خستگی کار روزانه از بدن پدر خارج شود. با کمک CD آموزش ماساژ شما می توانید در مواقعی که به دکتر دسترسی نیست فقط با ماساژ و مالش نقاط خاصی از بدن فرد بیمار(بر اساس علم شیاتسو) .دردهای موضعی و داخلی او را تسکین داده و حتی درمان عضو داخلی را تسریع نمائید.
شیاتسو ژاپنی که در تایلند به نام تای یوگا نامیده می شود، بر اساس دیدگاه انرژی درمانی طب شرقی توسط درمانگران باستانی خاور دور ابداع شده است و در حال حاضر به عنوان یک روش تسکین و رفع خستگی و حتی شاداب سازی و جوان سازی جسم و روح در بسیاری از خانواده های شرقی و حتی غربی مورد استفاده قرار می گیرد.

۸ پاسخ “آموزش ماساژ، ماساژ درمانی”

 1. حسن شفیعی

  با سلام چگونه میتوان سی دی های آموزشی مساژ را تهیه نمود.
  با تشکر خدانگهدار

 2. مدیر فروشگاه

  سلام دوست عزیز
  کافی است لینک خرید پستی یا خرید پیکی را در کنار هر نوشته در کادر خاکستری انتخاب کنید. به همین سادگی!

 3. راما

  سلام.
  شما در تبلیغاتتون نوشتین دوعدد دی.وی.دی ۵۰۰۰تومان، اما در سبد کالای خریدتون مبلغ ۷۰۰۰تومان میگیرین!!!!

 4. علیرضا

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم آیا سی دی آموزشی عکس هست یا فیلم
  اگر فیلم هست آیا زبان اصلیه یا دوبله شده

 5. مدیر فروشگاه

  به صورت فیلم هست و دوبله شده.

 6. مدیر فروشگاه

  ببخشید معذرت قیمت رو تغییر دادیم ولی یادمون رفته توی پیج درست کنیم. ممنون از اطلاع رسانی

 7. مهسا

  قیمت این cd چقدره وچطوری باید تهیه کنیم؟

 8. مدیر فروشگاه

  دو تا دی وی دی ۱۰ تومن و با استفاده از لینک خرید سفارشتون رو ثبت کنید

پاسخ دهید