سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

شناسنامه سریال قصه ‏های جزیره – سریال Road to Avonlea

نام فارسی: سریال قصه‏های جزیره (قصه های جزیره)
نامهای دیگر: Tales From Avonlea و Avonlea
ژانر: درام، ماجرایی، خانوادگی
سال پخش: ۱۹۹۶ – ۱۹۸۹
کشور: کانادا
تعداد فصلها: هفت فصل
تعداد قسمتها: تقریبا ۱۱۰ قسمت
رتبه در سایت IMDB: عدد ۸٫۸ از ۱۰
رتبه در سایت TV.COM: عدد ۸٫۶ از ۱۰
پایگاه رسمی سریال: سریال قصه‏های جزیره
بازیگران: Sarah Polley، Zachary Bennett، Lally Cadeau، Jackie Burroughs، Mag Ruffman، Gema Zamprogna، Cedric Smith، Harmony Cramp، Elva Mai Hoover، Alex Floyd، Ryan Floyd

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

درباره سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

قصه های جزیره محصول سال ۱۹۸۹ یک سریال پربیننده و مشهور به شمار می رود این مجموعه در اوایل با نام “قصه های جزیره” و بعدها با نام “جاده ای به آوونلی” درست شده است. این مجموعه چندین سال بر روی کانال های کانادا و ۱۶۰ کشور پخش می شده و پر طرفدارترین مجموعه در کانادا به شمار می رفته.
کارگردان قصه های جزیره “کوین سالیوان” پس از ساخت “آنی از گرین گیبلز” تصمیم به ساخت مجموعه ای دیگر می گیرد و با الهام از داستان های “مونت گومری” نویسنده و کارگردان چنین داستان ها و مجموعه های جذابی این مجموعه را کارگردانی می کند.
قصه های جزیره در سال ۱۹۸۹ یعنی درست بعد از آنی از گرین گیبلز ساخته شد این داستان به زندگی “خانواده کینگ” در اوائل قرن بیستم می پردازد و داستان بر روی دختری بنام سارا استنلی ” سارا پلی” که به این شهر نقل مکان کرده و در کنار آنها زندگی می کند می چرخد و با مشکلاتی همچون رفتارهای  ارباب منشی و مغرورانه فلسیتی کینگ “جمازا پروگنا ” و رفتار موزیانه فلیکس “زاخاری بنت” روبرو می شود .
سارا در خانه خاله بزرگش هتی کینگ “جکی باروس” بزرگ می شود و برای تحصیل به دانشگاه رفته و برای ازدواج دوباره به آوونلی دهکده ای که در آن بزرگ شده باز می گردد .

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

سارا در دوران طفولیت، مادرش را از دست میدهد و پدرش به سبب مشغله‌های کاری نمیتواند آن طور که کودکی در آن سنین نیاز به محبت دارد، از او رسید‌گی کند. پس سارا زند‌گی مرفه‌اش را ترک میگوید و نزد خاله اش خانم هتی کینگ، که در جزیره ای کوچک به نام پرنس ادوارد واقع در بخش آون کی (به مرکزیت تورنتو) در کانادا، میرود.
لطیفترین احساسات او نطفه‌شان در آن محیط بسته میشود. در خانواده‌ی کینگ خاله ها، دایی‌ها، زن دایی‌ها و حتی فرزندانشان که مانند خواهران و برادران سارا هستند، روابط عاطفی قطع ‌شده‌ی او را ترمیم میکنند. ساکنان آن جزیره نیز بخشی از وجود سارا را شکل میدهند. وقتی سارا کاملا با زند‌گی در آنجا اخت میشود، پدرش که کمی کارهای خود را سر و سامان داده است، تصمیم میگیرد سارا را نزد خود ببرد، ولی متوجه نیست که سارا را دچار چه تعارضی میسازد. او ناگزیر است بین پدر و خانواده و دوستان‌اش در جزیره یکی را انتخاب کند. نخستین مخالف عمه هتی ا‌ست که در پرورش و خشک و تر کردن سارا بیشترین نقش را داشته است. او نگران است که پدر سارا، همان طور که به خاطر خواسته‌های خود، سارا را به آنها سپرده، باز برای خواهش دل خود، میخواهد سارا را پیش خود ببرد و عملا از آنان جدا کند و چه بسا که پشیمان نیز شود، اما گذشت زمان بسیاری از چیزها را اثبات خواهد کرد…

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

حکایت ساخته شدن دو سریال آن شرلی و قصه های جزیره (با نام اصلی: راهی به آونلی Road To Avonlea)، دست کمی از تقدیر چاپ داستانهای لوسی مونتگمری Lucy Maud Montgomery (نویسنده و خالق شخصیتهای این سریال) ندارد. کوین سالیوان، کارگردان و تهیه کنندة مشهور کانادایی (مؤسس شرکت Sullivan Entertainments ) ابتدا در سال ۱۹۸۵ مینی سریال آن شرلی را بر اساس داستانهای مونتگمری و شخصیتهای مخلوق او میسازد. بعد آن قدر شیفتة کاراکترهای این سریال میشود که در سال ۱۹۸۹ تصمیم میگیرد از این داستانهای دلربا، پروژة تلویزیونی بزرگتری تولید کند. ساخت این سریال، تا سال ۱۹۹۶ ادامه داشت و ۹۱ قسمت آن در ۷ فصل (هر فصل ۱۳ قسمت) ارائه شد. در سال ۱۹۹۸ یک فیلم اختصاصی با نام کریسمس مبارک خانم کینگ (Happy Christmas Miss King) نیز بر اساس این سریال ساخته شد.
بازیگران نوجوان زیادی در طول این سریال بزرگ شدند و این پروژه معروفشان کرد. سارا پولی در نقش سارا آن قدر درخشید که بعدها در فیلم هایی چون The Sweet Hereafter و No Such Thing بازی کرد. ستاره هایی مثل مایکل یورک، فی داناوی، کریستوفر ریوز، پیتر کایوت و… به عنوان بازیگر مهمان در اپیزودهایی از سریال حضور دارند. این سریال موفق در ۱۴۰ کشور مختلف پخش شده و بیش از پنجاه جایزة بین المللی گرفته است. نامزد هشت جایزة امی و برندة دو امی (Emmy Awards معادل اسکار برای کارهای تلویزیونی) و چهار گمینی (Gemini Awards جایزة کانادایی) شده است.
سریال قصه های جزیره براساس فضا و داستانهای چهار کتاب مونتگمری به نامهای : The Story Girl(1911), Chronicles of Avonlea(1912), The Golden Road(1913), Further Chronicles of Avonlea(1920) ساخته و پرداخته شده . داستانها در هر اپیزود، کاملا بازنویسی شده اند، اما بعضی از کاراکترها و حوادث بر اساس کتابها است. این را هم شاید بدانید که کاراکتر دختر نوجوان داستانهای مونتگمری که در طول ماجرا بالغ میشود (مثل آن شرلی و سارا)، خود او است. در واقع داستانهای مونتگمری پر از نشانه های زندگی شخصی خودش است. آنی و سارا مثل خود مونتگمری هر دو از بچگی به اقوام و آشنایان نزدیک سپرده میشوند و روحیه ای استقلال طلب دارند.

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

دهکدة رؤیایی آونلی با مردم دوست داشتنی اش در واقع همان کاوندیش ذهنی مونتگمری (محل زندگی کودکی او در کنار پدربزرگ و مادربزرگش) است. نشانه های پراکندة زیادی از زندگی شخصی مونتگمری و حوادثی که تجربه کرده را میتوان در داستان های مختلف اش جستجو کرد. به عنوان مثال، کاراکتر کاریکاتور گونة هتی کینگ همان شخصیت معلم سختگیر و بی رحم داستانهای دیگر او است که مونتگمری در زندگی شخصی هم از آن ها بیزار بوده و بی رحم ترین نمونة آن، خانم برانل در داستان Emily of New moon است. یا مثلا علاقة ناخودآگاه مونتگمری به دوران تحصیلش درکالج هالیفکس، به شکلهای مختلف در داستانهای او دیده میشود. این تعلق خاطر به دوران تحصیل، در قصه های جزیره با علاقة ناگهانی فلیسیتی به تحصیل در کالج پزشکی هالیفکس، مشخص میشود و در اپیزود آخر، سارا برای تحصیل در کالج، راهی پاریس میشود.
خانه لوسی مود مونتگمری در کاوندیش که منبع الهام او برای خلق شخصیتهای داستانهایش بود، حالا به یک مکان  توریستی تبدیل شده است. شخصیتهای ملموس قصه های جزیره برای هر نوع جامعه و با هر آداب و رسومی آشنا هستند و این ویژگی است که آن را از سایر سریالهای مشابه جدا میکند. بسیاری از ماجراها و دردسرهای این دهکدة کوچک، به خاطر حرفهای خاله زنکی و زیرآب زنی های حرفه ای اهالی بومی اش است. کاراکتر خوش قلب پگ بوون (سوزان کاکس) به دلیل همین حرفهای بی اساس به جادوگر آونلی شهرت یافته، غافل از این که او داروساز است و بین تمام جماعت جزیره، فقط آلک کینگ این را میفهمد.

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

داستان های هر قسمت، مجموعه ای است از اتفاقهای بیش از حد معمولی و روزمرة مردم آونلی، که ممکن است در هرجای دیگری اتفاق بیفتد، اما کاراکترهای قرص و محکم داستان مونتگمری (به خاطر آشنایی اش با عادت ها و روحیات این قشر) و پرداختن به کوچکترین جزئیات رفتاری مردم جزیره، همراه با ساخت و پرداخت دقیق سریال، باعث شده تا مسائل ظاهرا ساده ای مثل مشکل هجی کردن فلیکس در کلاس ادبیات هتی کینگ یا دندان درد راشل لیندی (پاتریشا همیلتون) هم خانة بد اخلاق ماریلا، برایمان ابدی و تراژیک شوند و دنبال کردن قصه های همچنان جذاب باشد.

بیوگرافی مختصر از بازیگران سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

سارا پلی Sara Polley
سارا پلی متولد هشتم ژوئن ۱۹۷۹ است او در تورنتو شهر آنتاریو کانادا بدنیا آمده. پدر او”مایکل پلی”و مادرش”داین ولی”هستند والدین سارا هر دو بازیگر بوده اند درش هنرپیشه مشهور و مادرش هم در سینما فیلم های زیادی را بازی کرد اما بر اثر سرطان هنگامی که سارا ۱۱ ساله بود درگذشت. اولین فیلم سارا”یک کریسمس استثنایی”در سن ۴ سالگی بود در سال ۱۹۸۹ کار خود را در تلویزیون با چند سریال آغاز کرد یعنی هنگامی که ۸ سال داشت در سریال جاده ای به آوونلی مشغول به کار شد. سارا در این سریال اصلی راایفا کرد یعنی با نام سارا استنلی وارد این مجموعه شد.سارا در سال ۲۰۰۴ ازدواج کرد.
جما زامپروگنا GEMA ZAMPROGNA
جما رامپروگنا متولد بیست و چهارم می ۱۹۷۶ در همیلتون اونتاریو است جما یک برادر به نام”دومینیک”و یک خواهر بنام”آماندا”که هردو بازیگر هستند دارد. جما در سال ۱۹۹۷ لیسانس هنر از دانگاه کوئین در شهر کینگ استون دریافت کرد. جما در سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۶ در سریال جاده ای به آوونلی در نقش فلیسیتی کینگ دختر دایی سارا در کنار بازیگر خوبی همچون مایکل ماوونن ایفای نقش کرد. جما غیر از این سریال در سریال درگری با عنوان”در راه ستاره ها”در کنار مایکل ماوونن و”زاخاری بنت”بازی کرده است. جما در سال ۲۰۰۴ ازدواج کرد.
مایکل ماونن MICHAEL MAHONEN
مایکل ماونن در بیست و هفتم آوریل ۱۹۶۴ در دریاچه کریکلند اونتاریو بدنیا آمده او یک هنر پیشه تئاتر است و در رشته تئاتر تحصیل کرده در کالج جورج براون از تورنتو کانادا مایکل نویسندگی تهیه کنندگی و کارگردانی فیلمی با عنوان”طوفان شن”را بعهده داشته که جایزه بهترین فیلم در فستیوال فیلم سال ششمین جشنواره فیلم را در موسکو روسیه دریافت کرده است. مایکل در سال ۱۹۹۰ در سریال”جاده ای به آوونلی همکاری کرده است یعنی درست هنگامی که ۲۰ سال داشته است. مایکل در این سریال نقش”گاس پایک”را بازی کرد که در آخر سریال با فلیسیتی ازدواج می کند.
زاخاری بنت zachary bennett
زاخاری بنت متولد هفدهم فوریه سال ۱۹۸۰ در اونتاریو لندن و سوین فرزند از چهار خواهر و برادر خانواده بازیگر بنت است. وقتی زاخ ۷ ساله بود آنها به تورنتو کانادا برای زندگی و کار بازیگری سفر کردند مادر زاخ هم بازیگر تئاتر بود و خواهر و برادر”مایرون و گرت”او این کار را ادامه دادند. زاخ فیلم های بسیاری بازی کرد و قبل از ۱۰ سالگی موقعیت بازی در کنار هنرپیشه های بزرگ را داشت او در کنا جمازامپروگنا و مایکل ماوونن ۲ سریال تلویزیونی را بازی کرد. او در سال ۱۹۸۹ در سریال جاده ای به آوونلی در نقش فلیکس کینگ برادر کوچک فلیسیتی ظاهر شد.
جکی باروس jackie burroughs
جکی باروس متولد سال ۱۹۳۹ در لنکاشیر انگلستان است هنگامی که ۱۳ ساله بوده به کانادا مهاجرت می کند و کار بازیگری خود را در این کشور آغاز می کند. اولین فیلم او در سال ۱۹۶۶ با نام”بازی ارنای”است او چندین فیلم و سریال بازی کرده است جکی در سال ۱۹۸۵ در سریال دیدنی”آنی از گرینگیبل”شرکت داشته آخرین فیلم او درسال ۲۰۰۶ با نام”نکهبان”است. او در سال ۱۹۸۹ در سریال جاده ای به آوونلی یا همون قصه های جزیره با نقش”خاله هتی”خاله سارا استنلی ایفای نقش کرد.
سدریک اسمیت CEDRIC SMITH
سدریک اسمیت متولد ۱۹۴۳ در بورنموس انگلستان است او از ۱۰ سالگی به دلیل شغل پدرش به کانادا آمد و در همانجا بزرگ شد در سال ۱۹۶۱ بعد از اتمام دبیرستان در یک گروه موسیقی محلی شروع به فعالیت کرد و بعد ها در یک گروه موسیقی بزرگ در کانادا مشغول به این کار شد. در سال ۱۹۷۷ اولین فیلمش را با نام”چه کسی باد را دیده ؟”آغاز کرد و چندین سریال تلویزیونی از جمله”دکتر کمبل در سال ۱۹۸۶ تا ۱۹۸۹”و”آنی از گرینگیبل در سال ۱۹۸۵”و در آخر در جاده ای به آوونلی در سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۶بازی کرد.
للی کدیو lally cadeau
للی کدو متولد برلینگتون اونتاریو است. او جایزه بهترین بازیگر زن به خاطر بازی در سریال جاده ای به آوونلی در نقش جنت کینگ همسر الک و مادر فلیسیتی و فلیکس در یافت کرد او همچنین جایزه برای بهترین تئاتر سال را از آن خود کرد.

تصاویری از سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

قصه های جزیره, سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره, خرید سریال قصه های جزیره ارزان, خرید سریال قصه های جزیره زبان اصلی, خرید سریال سارا استنلی, خرید سریال سارا استنلی زبان اصلی

سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea

۵۸ پاسخ “سریال قصه های جزیره- سریال Road to Avonlea”

 1. مهستی

  واقعا ممنونم که ما رو به سالها پیش ووقتی که هیچ دغدغه ای جزلحظه شماری کردن برای دیدن این سریال زیبا ودیدنی رو داشتیم بردید چه روزهای خوبی بود یادش به خیر

 2. نسیم

  لینک خرید متاسفانه مشکل داره

 3. مدیر فروشگاه

  دوست عزیز من چک کردم مشکلی نداشت ولی اگر در خرید بازم به مشکل برخوردید میتونید به ما ایمیل بزنید.
  Info @ 1rang . net

 4. مانا

  من عاشق این سریالم ممنون از زحماتتون که این عکس هارا دراختیار ما گذاشتید فقط میشه دانلودکردممنون می شم اگه راهنمایی کنید………………….

 5. af

  سلام من این سریال و سفارش دادم چه زمانی ارسال می شود؟
  با تشکر.

 6. فرزانه

  سلام ببخشید این مجموعه سانسور هم داره مثل تلوزیون یا کامله؟

 7. مدیر فروشگاه
 8. مدیر فروشگاه

  باهاتون تماس گرفته میسه

 9. مدیر فروشگاه

  خیر نمیشه دانلود کرد.

 10. دستجرد

  با سلام

  می خواستم بدونم این سریال به زبان اصلی است یا دوبله شده؟ در ضمن کیفیت سریال چگونه است؟

 11. کاوه

  سلام دوست عزیز…
  ممنون از اینکه این سریال های نوستالژیک و زیبا رو کامل گذاشتین تو سایتتون…
  من برای سریال آن شرلی درخواست خرید ثبت کردم…
  چند دقیقه بعد که دنبال سریال قصه های جزیره می گشتم دیدم سایت شما
  اون رو هم برا خرید گذاشته!!!
  ۲ تا سریال رو جدا ولی تو یک روز سفارش دادم… اسم و آدرس یکیه…
  اگه لطف کنید جفتشونو تو یه پک بفرستین…

 12. مدیر فروشگاه

  زبان اصلی. کیفیتس آنالوگه. چون به هر حال یه سریال قدیمی است ولی خوبه.

 13. مدیر فروشگاه

  سلام هر دو براتون با هم ارسال میشه

 14. سارا

  سلام این سریال زیرنویس فارسی هم داره؟

 15. مدیر فروشگاه
 16. فریده

  سلام من ۲ روز پیش این سریال رو سفارش دادم پست سفارشی .
  میخاستم بدونم کی به دستم میرسه؟خیلی ممنون میشم که زود جوابمو بدید.

 17. فریده

  راستی شماره سفارش رو هم اشتباه نوشتم برا همین نمیتونم بفهمم سفارشم تو چه وضعیتی هست.میشه کمکم کنید؟چون دانشجوی زبان هستم و خیلی به این سریال با زبان اصلیش احتیاج دارم.خواهشا زود جوابمو بدید.ممنون.

 18. مدیر فروشگاه

  سلام بهتون زنگ میزنیم قبل از ارسال برای هماهنگی

 19. فریده

  اخه من شماره نااشنا ج نمیدم میشه اول اس ام اس بدید؟شرمنده ها.

 20. مدیر فروشگاه
 21. سریال رویای سبز (آنه دختری از گرین گیبلز) | فروشگاه یکرنگ

  [...] از آن استادان پرتوان تلویزیون است که کارهای دیگری چون قصه های جزیره و ‌پزشک دهکده را هم از او [...]

 22. میترا

  سلام لینک خرید شما مشکل داره

 23. ناصر

  سلام بیوگرافی خوبی بود

 24. فرناز

  با سلام لینک خرید شما جهت سفارش دادن مشکل دارد و شماره موبایل داده شده نیز
  پاسخگو نمی باشد لطفا راهنمایی کنید .

 25. dokhtare asemany

  salam man in serial va pezeshke dehkade ro mikham .moteasefane link kharid kharab.

 26. ناشناس

  سلام.این سریال زیرنویس انگلیسی داره؟

 27. melika

  سلام ببخشید شمامیدونین تو فیلم سارا با کی ازدواج میکنه ؟

 28. فرناز

  سلام می شه لطفا جواب منو بدید این بار دوم که ایمیل می زنم.
  با تشکر

 29. roshanak

  salam ,man seriale ghesehaye jazire ra mikhaham ,albate be zabane asli va bedune sansur ,
  ama linke kharid kar nemikone ,emkanesh hast ba man tamas begirid va in serial ro baraye man befrestid ?

  haghighat

 30. نیلوفر

  ببخشید هزینه اش چقدره؟

 31. مبینا

  لینک خرید که روش کلیک میکنم باز نمیشه

 32. فاطمه شریف

  سلام
  لینک خرید فعال نیستش خواهش میکنم سریع تر درستش کنید من میخوام هر چه سریعتر
  این سریال رو تهیه کنم
  ممنون

 33. سارا

  سلام ببخشید چرا لینک خریدتون مشکل داره؟ممنون میشم از توضیحتون

 34. مریم

  با سلام.چراوقتی روی لینک خرید کلیک میکنیم هیچ لینکی باز نمیشه؟؟

 35. فف

  مرسی من فقط کتابشو خوندم

 36. ناشناس

  سلام واقعا ممنون من نقش فلیسیتی کینگ رو در این سریال بسیار دو ست دارم

 37. مدیر فروشگاه

  لینک خرید تصحیح شد.

 38. مدیر فروشگاه
 39. مدیر فروشگاه

  هر دی وی دی ۱۵۰۰ تومان

 40. مدیر فروشگاه

  دوست عزیز اسم و مشخصاتتون ر و به ماه ایمیل کنید تا براتون بفرستیم. ۱rangshop@gmail.com

 41. مدیر فروشگاه

  خبر متاسفانه ندیدم سریالو

 42. مدیر فروشگاه
 43. مریم

  ببخشید تمام ۱۱۰ قسمت توی ۱۰ DVD هست؟ منظورم اینه کامله؟

 44. ناشناس

  Salam mikhastam bedunam gheymate kole seriyale ghesehaye jazire chande? Bad in ke in aerogel double shodas ya zabane salute? Bad in ke sansuram dare ya na?

 45. صبا

  من عاشق این سریالم .هر روز دنبال میکنم .با اینکه سنم به اون سالی که برای اولین بار پخش شد نمیرسه وبی برام جذابه و حال و هوای اون سالهارو داره.ممنون از تصاویر خوبتون

 46. زهرا رنگین کمان
 47. امیررضا رنگین کمان
 48. مجتبی قویمی

  خانواده ی من قصد خرید سریال قصه های جزیره را دارند البته زبان اصلی،مایلم بدانم
  این مجموعه اورجینال است یا تکثیر شده؟

 49. ناشناس

  میخواستم بدونم اگه از خرید سریال پشیمان شوم,چه باید کنم?

 50. الهام

  سلام خسته نباشید امیدوارم بتونم با کمک شما دوست عزیز این سریالو داشته باشم و خ
  با دیدن این سریال خاطرات چندین سالمو زنده کنید
  با تشکر.

 51. مدیر فروشگاه

  تماس بگیرید یا ایمیل بزنید

 52. مدیر فروشگاه

  اوریجینالشو از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟؟؟؟ رایتی هست.

 53. مدیر فروشگاه

  این مجموعه زبان اصلی و بدون سان… سور هست و قیمت هر دی وی دی ۱۵۰۰ تومن کلن ۱۰ عدد دی وی دی

 54. مدیر فروشگاه
 55. آتوسا

  عاشق این سریالم

 56. مرضیه

  سلام.دی وی دی ها زیرنویس انگلیسی هم داره؟ ممنون

 57. ندا

  لطفا لینک خرید برای فیلم happy christmas miss king ( قسمت آخر قصه های جزیره ) را ارائه دهید

 58. مدیر فروشگاه

پاسخ دهید